• Informacja

INFORMACJA Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dzianiszu informuje, że do 30.03.2018 r. trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych, dzieci urodzonych w latach

XXIII Letnia Liga Biegowa

Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych w Dzianiszu w dniu 27. 09

TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2017

Dyrektor Zespołu Szkół  w Dzianiszu informuje,

że zapisy dzieci urodzonych w roku 2010 do oddziału przedszkolnego tzw. „0” na rok szkolny 2015/2016 odbywać się będą w kancelarii szkoły w dniach od 23 do 27 marca 2015 r. w godz. od 8.00 do 14.00.

Dokumenty potrzebne do zapisu dziecka: dowód osobisty rodzica i akt urodzenia dziecka.

W tym samym terminie odbywać się będą zapisy dzieci urodzonych w roku 2011 do oddziału przedszkolnego 4-latków.

Rodzice dzieci urodzonych w roku 2010, zamieszkałych w Dzianiszu   w obwodzie naszej szkoły, które będą spełniać obowiązek rocznego przygotowania  przedszkolnego poza oddziałem przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Dzianiszu, są zobowiązani do przekazania takiej informacji do sekretariatu Zespołu Szkół w Dzianiszu.

szkola1

Today 12