Projekty
Facebook

SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIANISZU

23 marca był w naszej szkole dniem prezentacji projektów gimnazjalnych. Uczniowie klasy drugiej prezentowali efekty swojej kilkutygodniowej pracy. Motywem przewodnim tegorocznych projektów był temat: Wybitni Polacy XX wieku. Uczniowie wybrali następujące postacie: Jan Paweł II, Jan Karski, Marek Kamiński, Zbigniew Preisner, Józef Nyka i Józef Łuszczek. Większość grup przygotowało prezentacje multimedialne, powstał również film - wywiad z Józefem Łuszczkiem oraz został przeprowadzony konkurs wiedzy na temat życia i działalności Jana Karskiego. 

      Swoją obecnością uświetnili ten dzień rodzice uczniów oraz jeden z bohaterów prezentacji, znakomity narciarz, dwukrotny medalista mistrzostw świata - Józef Łuszczek.  

 

Kalendarz

luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
  • Ogłoszenie +

  • OGŁOSZENIE !!!!!!! +

    Dyrektor Zespołu Szkół  w Dzianiszu informuje,  że zapisy dzieci urodzonych w roku 2010 do oddziału przedszkolnego tzw. „0” na rok Read More
  • OGŁOSZENIE +

  • OŚWIADCZENIE WÓJTA GMINY KOŚCIELISKO +

  • Ogłoszenie 1 +

    Dyrektor Zespołu Szkół  w Dzianiszu informuje, że zapisy dzieci urodzonych w roku 2010 do oddziału przedszkolnego tzw. „0” na rok Read More
  • 1

idziennik