Plan lekcji

Dyrektor Zespołu Szkół  w Dzianiszu informuje, że zapisy dzieci urodzonych w roku 2010 do oddziału przedszkolnego tzw. „0” na rok szkolny 2015/2016 odbywać się będą w kancelarii szkoły w dniach od 23 do 27 marca 2015 r. w godz. od 8.00 do 14.00.

Dokumenty potrzebne do zapisu dziecka: dowód osobisty  rodzica   i akt urodzenia dziecka.

W tym samym terminie odbywać się będą zapisy dzieci urodzonych w roku 2011 do oddziału przedszkolnego 4-latków.

Rodzice dzieci urodzonych w roku 2010,zamieszkałych w Dzianiszu w obwodzie naszej szkoły, które będą spełniać obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego poza oddziałem przedszkolnym  w Szkole Podstawowej w Dzianiszu, są zobowiązani do przekazania takiej informacji do sekretariatu Zespołu Szkół w Dzianiszu.